Home arrow Scholen arrow De OLS

Login

Statistiek

Bezoekers sinds 2008
Totaal unieke bezoekers: 697751
Bezochte pagina's: 3811317
Aantal members: 896

Gegevens per maand
Bezoekers deze maand: 6575
Pagina's deze maand: 16954

Wie zijn er online?

We hebben 1 gast online
De OLS E-mail

   De OLS aan de Molenlaan                        Optocht kleuterschool 1956           Optocht klas 2
 
 
                                              Weet u de namen? Mail ze door                       


Hier kunnen ook jouw foto's van de OLS(openbare lage school) komen te staan.

Geachte ex OLS er. Het is héééél moeilijk om aan archiefmateriaal te komen van de OLS. Dus als je op deze school heb gezeten, laat de kans niet liggen en help ons. Help ons aan de ontbrekende namen.

De Intertainers

 
VLNR. Jan v d Ende, Adam Ooms, Jacob v d Ende, Nel Wassink, Jos Fok, Petra v Cranenburg, Toos Vellekoop, Pieternel van Zanten?, Joke Knoppert, Elly v d Wel, Adrie de Zeeuw, R ia v Spelden.
Joop Valstar, Kees Lagrauw, Adrie de Zeeuw, Piet Koole, Arina de Jong, Gerard Geldhof, Gerard Gijsberts.
Gessina Westeijn.
Dit was een kombinatie van 2 kleine klassen


   

                                                Combiklas 5 en 6 van 1977 - 1978


1e rij; Joop van Staalduinen, Brenda Schaasberg, Linda Albers, Erna Ton
2e rij; Patrick Blok, Lettie Bouwman, Carla Kistemaker, Jouke van der Berg, Ron Kouwenhoven, Marianne Meijer, Eric Blok, Yvonne Spruijt, Jacqueline Vogels, Robert van der Hoek, Carolien Burgersdijk, Meester Breedeveld.
3e rij; Edward (volgens mij heet hij van Leeuwen), Jacob Dijkshoorn, Niël van der Meer,  Helen Knoppert, Alice Burgers, Arwin de Lange, Werner van Dijk, Alice Knoppert, John de Raaf.
Onderste rij; Sacha Pieterse, Johan Konijn, René Valstar, Neleta Bouwman, Gert Ruis, Monique van Leeuwen, Angelique Thoen, Henk van Staalduinen.


 
                            Schooluitwisseling met Hengelo - Gelderland 1964   

  

                                Van links naar rechts en van boven naar beneden

1e rij; Petra van Kranenburg, Greet Moor, Adri Moor, Joop Valstar, Jan vd Ende, Nellie Wassink, Joke Knoppert en Meester Groot Wassink.
2e rij; Chauffeur, Juffrouw Telenga, Gerard Gijsberts, Kees Lagrauw,Jos Fok, Pieternel vanZanten, Ellie vd Wel, Jan van Kleunen en Meester Breedveld.
3e rij, Clasien Lange, Jacob vd Ende, Hans Smeets, Gesina Westeijn, Toos Vellekoop, Ria van Spelden, Gerard Geldhof, Adrie de Zeeuw en Piet Kool.
    
                        OLS Kleuterschool in de Amalia van Solmsstraat 1955 - 1956

   
    

Bovenste rij; Jos Tol, Johnnie Torenstra, Paul de Gram,  Juffrouw Dien, Hella Prins, Gerda Hoove, Aukje van den Bosch.
Onderste rij: Ali Klein, Joke ?, Henk van Ruyven, Aad Brabander, Kees Lagrauw.
                                          OLS Klas 1 en 2 eind 50 er jaren

  

                Van links naar rechts en van boven naar beneden.

1e rij; Fred Smeets, Juffrouw Bos, Adam Ooms, Jos Fok, Gerard Geldhof, Joop Valstar, Kees Lagrauw.

2e rij, Leen Moor, Gerard Gijsberts,(links van lessenaar) (rechts van lessenaar) Ellie vd Wel, Alie Klein??, Ria van Spelden, Nellie Wassink, Joke Knoppert.
3e rij,??onbekend, Nel Vellekoop, Pieternel van Zanten,??onbekend, Gesina Westeijn, Petra van Kranenburg, Jacob vd Ende,??onbekend.


                                          OLS klas 4 eind 50 er jaren

      

                            Van links naar rechst van boven naar beneden

1e rij; Arina de Jong, Pieternel van Zanten, Joke Knoppert, Meester Vierhout, Jos Fok, Jacob van der Ende en Adri Moor.
2e rij; Toos Vellekoop, Bennie Jansen, Bert Smeets en Gerard Gijsberts.
Voorop zijn Gezina Westijn en Adam Ooms.

                                        Klas 6 van Meester Breedveld

     
                                       Wie helpt ons aan de namen?
             



                        Klas 4, 5 en 6 op schoolreisje naar Beilen rond 1950 

   

                    ( Van links naar rechts en van boven naar beneden.)

Eerste rij: Geert v.d. Linden, Rina Boers, Annie Monna, Teus van Velden, Wil v.d. Lucht, Nel v.d. Lucht, Truus Kemmers, Rina de Zeeuw, Truus de Jong, Bep Herwynen
Tweede rij: Lia Snoek, Sien Dijhuizen, Gerda Veer, Rinus Valstar, Evert Boers, Jan Zonneveld, Gerard Geldhof, Arie Vreugdenhil, Cootje Duivendijk, Gerie Monna
Derde rij: Schoolhoofd in Beilen (reisleider), Kees Valstar, Lies Dijkshoorn, Frans v.d. Linden, Aad Bouwman, Jojan van Dop, Puck Burgersdijk, Rieks v.d. Heuvelen, Jan Wassink, Leen Staalduinen, Arend Knoppert, Nico Schoonderwald, Meester Gijsberts
Vierde rij: Janny v. Dijk, Dick koelewijn, Jopie Pelt, Leen Koppenol, Wim Staalduinen, Jan Breukel, Toon de Zeeuw, Arie de Jong, Carla v. Zanten, onbekend,Ineke Nieuwland, Gre Stoorvogel, Sien v.d. Kruk, Truus Herwijnen, Maarten Herwijnen, Agaat de Jong
Onderste rij: Riet Valstar, Janny de Zeeuw, Leen Boers, Jan Bouwman, Cor Breukel, Meester Hoogendam, Leo Spoel, Greetje Koelewijn, mevr. Gijsberts, Trudie Soedijn, Adrie Valstar, Corrie v.d. Veer, Niek v.d. Wel.

Laatst geupdate op ( Monday 04 June 2012 )
 
 
   
 
© 2018 HONSELERSDIJKERS.NL... De informatie en preventie website voor de Honselersdijker
Deze website is u aangeboden door Frank Bokhorst.